Biz Kimiz…

 

MSB ARGE Çevre ve Enerji Teknolojileri Ltd. Şti., Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde bulunan Yıldız TeknoPark’da çevre ve yenilenebilir enerji sektöründe ihtiyaç duyulan bilimsel ve teknolojik Ar-Ge faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ve ihtiyaç duyulan yenilikçi çözümler üretilmesi amacıyla 2019 yılında KOSGEB Ar-Ge İnovasyon programı desteği ile kurulmuştur.

MSB ARGE, Çevre ve Atık Yönetimi konularında geçmişten gelen akademik ve profesyonel tecrübelerden faydalanarak çözüm odaklı Ar-Ge projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması amacıyla müşterilerine saygın üniversite ve araştırma kuruluşlarının altyapılarının kapılarını açmaktadır. Amacımız sadece bilinen ve yaygın bir şekilde uygulanan teknolojileri değil, dünya genelinde araştırılan dikkate değer uygulamaların ülkemize uygun bir şekilde geliştirilmesi ve yerlileştirilmesine katkı sağlamaktır.

Şirketimiz, çevre sorunlarının çözümünde mevcut ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun bir şekilde kaynaktan bertarafa kadar olan süreçteki yönetim aşamaları konularında proje, imalat, teknik destek, fizibilite, analiz ve danışmanlık hizmetlerini, en doğru ve en hızlı şekilde sunmaktadır. Bu maksatla faaliyetlerimizde,

Kamu, özel sektör, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışabilmenin avantajlarını kullanıyoruz,

Müşterilerimize sorunları doğru bir şekilde analiz etmede yardımcı oluyor ve en uygun çözümleri sunuyoruz

Yüksek düzeyde şeffaflık ve profesyonel dürüstlük sağlıyoruz.

“Çevre’nize Değer Katmak” için buradayız…

Vizyonumuz

Atık Yönetimi ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları alanında yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler ve profesyonel hizmetler sunan bir şirket olmak.

Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızda yenilikçi ve karlı projeler geliştirerek “Çevre’ye Değer Katmak”.

Değerlerimiz

Yenilikçilik, Sorumluluk, Dürüstlük, Kalite, Saygı, Güvenilirlik

Comments are closed.